tenants

"Veem House for Performance"

Theatre | Room 3.23

"Veem House for Performance"(kantoor)

Theatre | Room 2.22

ABM Aannemersbedrijf

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.08

Adam Colton

Art | Room 2.12

Akelei Hertzberger

Art | Room 1.07

Amsterdam Business & Wildlifefilm Productions

Photo, film | Room 1.01

Anneke de Witte

Art | Room 2.04

Atelier Creman

Restoration | Room 0.03

Atelier Georg

Art | Room 2.07

BAK

Horeca | Room 3.25

Bas Jonk

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.11

Ben Schouten

Art | Room 3.04

Boekdrukatelier Het Y

Printing | Room -1.17

Boris Tellegen

Art | Room 3.16

Brooky Brooky

Room

Casa Film

Photo, film | Room 1.05

Creaties in techniek

Design | Room -1.16

Cyril van Hattum

Art | Room 3.31

De Appelbloesem Pers

Printing | Room -1.26

DEMAKERSVAN

Design | Room 0.24

Desk.nl

ICT | Room 1.30

Diamand & Friends Productions

Photo, film | Room 2.33

DSP-Groep

Research, advise | Room 1.31

Elegir Organisatieontwikkelaars

Research, advise | Room 0.09

Els Wijnen

Art | Room 2.13

EventArchitecture

Architecture | Room 0.11

Fondsenzoeken.nl

ICT | Room 1.30

Foto archief Frits Gerritsen

Photo, film | Room 2.03

Fotorestauratie atelier

Restoration, Photo, film | Room 0.07

Frank Diamand

Room 2.33

Freek Wambacq

Art | Room 2.11

Giny Vos

Art | Room 2.25

Hans van Koolwijk

Music, sound | Room 0.08

Henk Wijnen

Art | Room 3.32

Iris van Herpen

Fashion | Room 1.23

J.C. Herman Ceramics

Art | Room 0.12

Jaap de Jonge

Design, Art | Room 1.17

Jaap Hoogerdijk

Wood, construction, metal, engineering | Room 0.04

Jasper Krabbé

Art | Room 1.08

Job Wouters

Design | Room 2.06

Jonathan Bragdon

Art | Room 2.24

Kamer 114

Text, writing | Room 1.18

Kaptein Roodnat

Design | Room -1.25

KCP

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.04

Leonard van Munster

Art | Room 1.16

Lester Janssen

Design | Room -1.29

Little Archives of the World

Photo, film | Room 2.30

Lous America

Art | Room 3.32

Marc Oosting

Art | Room 1.19

Marianne van der Kooij

Art | Room 3.29

Marijke Bresser Fotografie

Photo, film | Room 2.21

Marika Lust

Art | Room 0.04

Matthijs Blom

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.15

Michiel van Jaarsveld

Photo, film | Room 1.11

Molenwiek Film

Photo, film | Room 0.23

Monique Spoorenberg

Design | Room 2.26

Morals at Work

Research, advise | Room 0.09

Pastei

Printing | Room -1.19

Peggy Franck

Art | Room 2.11

Peterson + Stoop

Design | Room 2.14

Pieter Oostra

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.30

Pjotr Gonggrijp

Architecture | Room 1.20

Profilex

Wood, construction, metal, engineering | Room 0.18

Radiomakers Desmet

Music, sound | Room 0.19

René Gerritsen

Photo, film | Room 2.03

Rinus Holman

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.06

Roy Villevoye

Art | Room 3.24

Salvador Breed

Music, sound | Room 2.17

Sander Stotijn

Music, sound | Room -1.21

Saskia Noor van Imhoff

Art | Room 2.29

Schenk Studio

Music, sound | Room -1.33

Sip Kloosterman

Wood, construction, metal, engineering | Room -1.15

Sketzzi

Design | Room 2.10

StationS

Design | Room 1.13

Stichting Alter Ego

Photo, film | Room 0.23

Stichting Essential Arts

Design, Art | Room 2.33

Stichting Medisch Advies Kollektief SMAK

Research, advise | Room 1.04

Stichting Plaats voor Dans

Rental, Dance | Room 3.08

Studio F.64

Design, Art | Room 2.08

Teresa van Dongen

Art | Room 1.10

Tijs Goldschmidt

Text, writing | Room 1.24

Toets des Tijds

Music, sound | Room 0.16

Veemkantine

Horeca | Room 0.32

Veemvloer

Rental | Room 0.30

Vereniging Werkgebouw Het Veem / receptie

Room 0.17

Willy Klinkenberg

Music, sound | Room 0.25

Yucan

ICT | Room 1.30

Yvonne Strang

Art | Room 3.20

Zesbaans

Design, Photo, film | Room 2.18